קניית ציוד בית חכם

  • 0

קניית ציוד בית חכם

קניית ציוד בית חכם והתקנתו באופן עצמאי

אם בעבר היה מדובר בחלום רחוק, הרי היום זה ממש לא חלום. אתם יכולים להפוך את הדירה הישנה שלכם לבית חכם.

 

אם פעם היו מספרים לכם כי יום אחד המכשירים בבית שלכם יוכלו לבצע פעולות שאתם ביצעתם עד עכשיו מה הייתם אומרים? רוב האנשים היו אומרים כי מדבר בחלום ישן, אבל בשנים האחרונות ניתן לראות כי מדובר במציאות לחלוטין.

 

בהשקעה לא יקרה במיוחד גם אתם תוכלו לקנות ציוד של בתים חכם ולהתקין בכוחות עצמכם. אנחנו בחברת דיגיטלי, מציעים לכם לקנות ציוד אשר יהפוך את הבית שלכם לבית חכם.  בית חכם עשה זאת בעצמך – זאת איננה סיסמה אלא מציאות!  תוך זמן קצר האור יכבה במהלך צפייה בסרט או המזגן יכבה מעצמו. אנחנו מציעים לכם לרכוש ציוד אשר יהפוך את החיים שלכם לנוחים יותר.  באמצעות אותו ציוד הבית שלכם ירגיש אתכם ויזהה אתכם כאשר תעברו בסלון או תפתחו את דלת הדירה, מה שיאפשר לכם להתמקם בשקט בספה לאחר יום עבודה.

  החוכמה משתנה בהתאם לטכנולוגיה

אם פעם הייתם מזמינים אנשי מקצוע לצורך התקנה, הרי כיום אתם יכולים לקנות את הציוד מאיתנו וליהנות מהבית שלכם. חשוב לדעת כי החוכמה של הבית משתנה בהתאם לטכנולוגיות המשולבות בבית. מה הכוונה ישנן טכנולוגיות בסיסיות אשר מאפשרות למשל להדליק מנורה באמצעות שלט רחוק או באמצעות שימוש בטיימר.

 

לעומת זאת, טכנולוגיות מתקדמות יותר מאפשרות ממש שליטה מרחוק על מוצרי חשמל שונים באמצעות שלטי מגע המבוססים על חיבור של רשת אלחוטית Wi-Fi אך גם באמצעות האינטרנט, הודעה או זיהוי קולי. אותו בית חכם מאפשר לכם לתכנת מערכות שונות באמצעות פקודה אחת. כך למשל, אם אתם נמצאים בחופשה אתם יכולים לעשות שימוש בטלפון על מנת לבדוק האם קיים חשש לפריצה אצלכם בבית.

 

מה חשוב לעשות בעת התקנת חשמל חכם

במידה ואתם מתקינים מערכת של חשמל חכם בבית, הרי חשוב מאד להקפיד ולחבר כל נורה או מכשיר חשמלי אחר ישר לוח המרכזי, זאת בניגוד למערכת חשמל רגיל שם הפאזה אינה מחוברת ללוח המרכזי אלא מתפצלת לכמה נקודות וגם מתרחש מעבר של כל נורה דרך המפסק. בתכנון בית חכם הפאזה מגיעה ישר אל הנורות.

 

בעת התקנה של חשמל חכם חשוב מאד להקפיד על מספר דברים:

  • כדאי להעביר לכל חדר בבית צינור נוסף אותו יש להעביר מהלוח המרכזי על מנת לאפשר הרחבות עתידיות.
  • חשוב מאד לא להעמיס את הצינורות בכבלים זאת במידה והצינור מלא.
  • חשוב מאד להעביר צינורות לחיווט של חיישנים זאת לצורך שליטה על מערכות שונות כמו מזגן או וידיאו.

 

 

חשיבות התכנון

בבואכם להתקין ציוד של בית חכם, חשוב מאד לעצור לרגע ולתכנן היטב את הפעולות על מנת שבסוף היום תוכלו ליהנות. במידה ולא תתכננו דברים מראש, תצטרכו לחצוב ולתקן במקומות שונים בבית. מכאן יש חשיבות רבה לתכנן היכן למקם את  המנורות והמתגים. חשוב להזכיר כי אמנם ניתן להחליף את השיוך של המתגים במתקדמים יותר, אבל כאשר שמים קופסא גדולה המיועדת למספר רב של מתגים ועושים שימוש במספר מצומצם הרי יהיה צורך לחצוב שוב.

 


Leave a Reply

אנו זמינים בשבילכם לכל בקשה