על חשיבותה של כרית תמיכה לגב

  • 0

על חשיבותה של כרית תמיכה לגב

ניתן למצוא כיום בחנויות השונות סוגים שונים של כריות, ביניהן כרית התומכת בגב. כרית כזו, המיועדת בעיקר לסובלים מכאבים באזור הגב התחתון, מספקת מענה מושלם ויכולה לשמש הן כפתרון מניעתי (מניעת החמרת הבעיה) והן כאמצעי טיפולי. כרית זו מגיעה בעיצובים ובסגנונות שונים ומשתלבת נהדר לצד כריות אחרות ורהיטים שונים בסלון או בחדר. אפשר להיעזר בה על הספה, כשצופים בתכנית האהובה או במשרד, בזמן העבודה.

מדוע היא כל כך חשובה

כרית תמיכה לגב מציעה תמיכה מצוינת לגב וגם נוחות רבה מאד. היא מתאימה למבנה עמוד השדרה ולכן מספקת את התמיכה הרצויה. שלא כמו כריות אחרות העשויות מספוג פשוט, היא עשויה מחומר מיוחד, המתאים את הכרית למבנה הגב ולכן יכול למנוע או לטפל במקרים של בעיות גב. לא מעט אורטופדים וגם רופאים ממליצים לסובלים מבעיות גב, ובעיקר באזור הגב התחתון, להיעזר בכריות תומכות הטובות גם לצוואר. לכרית יתרונות רבים.

כרית תמיכה לגב היא כרית גמישה. ניתן לייצב אותה כדי לקבל צורה מסוימת בכרית ומבלי להשתמש בקיר או בגב המיטה (במידה ומניחים אותה בחדר השינה). יש לה מספר אפשרויות שימוש כאמור: היא טובה למיטה בזמן הקריאה, השינה או בעת הצפייה בטלוויזיה, היא מצוינת לעבודה מול מחשב, היא נפלאה לנשים מניקות וגם יכולה להתאים לילדים. לרוב היא מצופה בכיסוי, שניתן להסרה מה שמקל מאד הניקוי שלה (מכניסים את הכיסוי למכונת הכביסה ולאחר מכן נהנים מכיסוי ריחני ונקי).

מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים אחת כזו

אם אתם רוצים לרכוש כרית תמיכה לגב, כדאי לכם לבחון כמה נקודות. חשוב מאד לבדוק מי היצרן. כדאי שזו תהיה חברה מוכרת, המתמחה בפתרונות מסוג כזה. כך תדעו שאתם מקבלים מוצר איכותי ויש כתובת שאפשר לפנות אליה בעת הצורך. מעבר לכך, ובמיוחד אם אתם סובלים מבעיות גב חמורות, מומלץ לכם מאד גם להתייעץ עם הרופא המטפל שלכם ולבדוק יחד איתו את מידת התאמתה של הכרית שבה אתם מעוניינים. כדאי גם שתדעו שישנן לא מעט כריות כאלו, המוצעות כיום. חלק מהן איכותיות מאד וחלק פחות. ערכו סקר שוק, אל תתפשרו על איכות הכרית וודאו שמה שאתם בוחרים אכן עונה לכם על הצרכים.

כריות מסוג כזה הן כריות ממכרות שמשתמשים בהן לא מעט. אם יש בביתכם כמה אנשים הסובלים מבעיות גב, רכשו כמה כריות כאלו. מעבר לכך, הקפידו לכבס את הכיסוי של הכרית אחת לכמה שבועות וודאו שאתם משתמשים נכון בכרית עצמה. אם אתם לא יודעים במה לבחור, בקשו המלצות מחברים שמשתמשים בכרית תומכת כזו או בחברים עם ניסיון שמכירים את הדגמים המוצעים כיום ואת ההבדלים ביניהם. כך תאתרו בקלות רבה יותר את הכרית המתאימה לכם, זו שתשרת אתכם למשך שנים רבות.


Leave a Reply

אנו זמינים בשבילכם לכל בקשה