כיצד לבחור טפטים לחדר השינה

  • 0

כיצד לבחור טפטים לחדר השינה

חדר השינה הוא המקום החשוב ביותר בבית ולכן צריך מחשבה רבה בעת בחירת טפטים לחדר השינה.

 

מכל המקומות בבית שלנו, חדר השינה נחשב לחדר המרכזי ביותר בבית, זאת בשל העובדה כי שם אנחנו מאפשרים לעצמנו להתפרק וליהנות משינה מתוקה ונעימה. על מנת שהשינה תהיה נעימה עוד יותר ניתן להוסיף לחדר השינה טפטים. אין כמו לקום בבוקר למראה נפלא ולהתחיל את היום בצורה נהדרת. חדר השינה הינו חדר בו אנו צריכים להרגיש הרמוניה ולכן חשוב מאד ליהנות מהבחירה. כמובן שחשוב להקפיד על עיצוב נעים ומדוקדק, שיספק לנו אור והרגשה טובה במקום בו אנו ישנים וחיים. כאשר בוחרים טפטים, יש לוודא כי זה משתלב בצורה טובה עם כל עיצוב הפנים של החדר והבית, ולכן להתייעץ עם מומחים בנושא עיצוב פנים של דירות קטנות.

 

בהתאם לסגנונות

 

בבואנו לבחור טפטים לחדר השינה ניתן לבחור את הטפטים בהתאם לסגנונות. אם אתם זוכרים את אותם טפטים ישנים אשר היו קיימים אי שם בשנות ה,80 הרי כיום מציעים לכם מבחר רחב מאד של טפטים.

 

אילו טפטים תוכלו למצוא?

 

  • רומנטיים: אם אתם אנשים רומנטיים, הרי טפט רומנטי בחדר השינה ישדרג לכם את האווירה ויהפוך את חדר השינה שלכם לחדר המעניין ביותר בבית.
  • כפריים: אחד הסגנונות הפופולאריים ביותר הינו סגנון כפרי. אם מתחשק לכם להתעורר לבוקר כפרי, הרי אתם בהחלט יכולים להגשים את החלום.
  • פרחוניים: אם אתם דווקא חובבי פרחים, הרי אתם יכולים לבחור טפט פרחוני לחדר השינה שלכם וליהנות מצבעוניות נפלאה. טפט פרחוני מתאים לא רק באביב אלא גם בכל עונות השנה.

 

בהתאם לקירות

 

אם הזכרנו את הסגנונות, הרי בחירת טפט צריכה להיות גם בהתאם לקירות. לפני שאתם נגשים לבחור טפט חשוב מאד לעצור לרגע ולבחון את קירות חדר השינה שלכם. כדאי לכם להביט מסביב ולראות אילו קירות נחשבים לדומיננטים יותר. בעת מציאת הקירות הדומיננטים, אתם יכולים לחשוב על מיקום הטפט כך שיהיה בולט מספיק וכולם יוכלו להבחין בו ולחייך למראה האווירה הטובה בחדר.

 

 בהתאם לתאורה

 

אופציה נוספת לבחירת טפט היא בהתאם לתאורה. כאשר מדובר על חדר השינה, התאורה משחקת תפקיד מרכזי ביותר ולכן חשוב מאד לבחור תאורה מתאימה בשילוב טפט. אותו שילוב יצור את האווירה המתבקשת בחדר השינה.

נניח ואתם מעוניינים בתאורה המשרה אווירה נינוחה הרי חשוב מאד להתאים את הטפט לתאורה. אם אתם מתלבטים, אתם יכולים להתייעץ עם צוות העובדים בחברה שלנו- אנחנו נשמח לענות לכם על כל שאלה.

 

שילובים

 

אם בעבר היה ניתן לראות כי כל החדר עמוס בטפט מסוג אחד, הרי כיום בעקבות התפתחות תחום העיצוב נהוג לשלב בין כמה סגנונות וליצור שילובים מעניינים.  יחד עם זאת, חשוב מאד להקפיד ולבחור סגנונות אשר מתחברים ביחד מבחינת הצורה והצבעוניות על מנת ליצור אווירה מעניינת.

 

אם אתם מתלבטים הרי תוכלו להתייעץ עם צוות המומחים בחברה שלנו אשר ראו כבר טפט או שניים בחדרי שינה ויכולים להמליץ לכם על השילוב המתאים. שימו לב כי שילוב שאינו מתאים יפגע בהנאה שלכם בחדר השינה

 

 בהתאם למספר הקירות

 

קרה מקרה והחלטתם לחפות רק קיר אחד? חשוב מאד לבחור בקיר מרכזי כזה אשר ימשוך את תשומת הלב של האנשים הנכנסים לחדר השינה שלכם. המיקום של הטפט בקיר המרכזי ימשוך את תשומת הלב ויצור סקרנות רבה בקרב אנשים המגיעים לראות את הבית ואת חדר השינה שלכם.

 

בהתאם לגודל החדר

 

אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת טפט זה בהתאם לגודל החדר. אחרי הכל, חשוב מאד ליהנות מהשהיה בחדר ולבחור תמונה נהדרת. אם החדר קטן מדי, הרי אפשר לבחור למקם את הטפט מעל לקיר הנמצא בצד ואז לעשות שימוש בתמונה של נוף. אותה תמונה של נוף משדרת תחושה של נינוחות ומרחב.

 

התייעצו איתנו

 

במידה ואתם מתלבטים אילו טפטים לבחור, אנחנו מאפשרים לכם להתייעץ איתנו וגם לראות את מבחר הטפטים שלנו בקטלוג. אנחנו מקפידים לעדכן את הקטלוג אחת לכמה זמן בהתאם לחידושים האחרונים בתחום עיצוב הבית ולכן אתם יכולים להיות בטוחים כי אנחנו נשארים מעודכנים כל הזמן.

 


Leave a Reply

אנו זמינים בשבילכם לכל בקשה